View unanswered posts | View active topics It is currently 2020 Feb 17, 8:36 pm

This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 
!!!!! SVARBU !!!!! 
Author Message
Site Admin

Sveiki apsilankę Lada klubo svetainėje.
Ši gija yra skirta Jūsų automobilio temai, kurioje prisistatysite ir patys. Turėti savo automobilio temą yra svarbu,nes taip parodote savo aktyvumą forume bei dalinatės patirtimi ir idėjomis su kitais forumo dalyviais.
Vienas iš klubo tikslų yra turėti švarią ir tvarkingą virtualią aplinką, kurioje visi civilizuotai gali dalintis savo nuomone bei komentarais. Temoje yra griežtai draudžiama bet kokia nepadori ar žemo moralo informacija, narių nepagarba arba rasistinio pobūdžio pasisakymai. Už žemo moralo išsišokimus administratoriai turi teisę vartotoją laikinai arba visam laikui be teisės sugrįžti pašalinti iš forumo .
Kuriant temą prašome laikytis temos pavadinimo šablono. Nesistenkite temos pavadinti tokiais pavadinimais kaip : Mano mašina, Mano Žiagas, Mano auto ir pan. Tokios temos bus rakinamos ir šalinamos, jeigu temos savininkas nekreips dėmesio į moderatorių pastabas. Visų prašome laikytis tokio šablono, kad vartotojams, kurie naudojasi paieška butų lengviau rasti jiems rūpimą informaciją. Jūsų automobilio temos pavadinimas turi atrodyti taip:
Pagaminimo metai, VAZ / Lada ir modelis, Jūsų laisvai pasirinktas prierašas
Praktikoje tai turi atrodyti taip:
1973 Vaz 2102 ‘‘Nostalgija‘‘
1990 Lada Samara ‘‘Turbo Kirstukas‘‘
Sukūrę temą jos pradžioje visuomet naudokite šį šabloną:
Variklis ir jo kubatūra:
Važiuoklė:
Aprašas:

Praktikoje tai turi atrodyti taip:
Variklis ir jo kubatūra: Vaz 21011 1,3cc. OKB m18 velenėlis, T formos vožtuvai, didinti galvos įsiurbimo kanalai, modifikuota degimo kamera, lengvintas smagratis, 2101 aka weber karbiuratorius.
Važiuoklė: žeminta, kietinta. Stovi dvigubas stabilizatorius, ventiliuojami stabdžių diskai, vw golf 2 vairo kolonėlė.
Aprašas: Automobilį paveldėjau iš senelio. Kadangi jis nemažai metų prastovėjo lauke kaime, man pasirodė tinkamas projektui. Automobiliu ruošiuosi dalyvauti slalom varžybose.
Po tokio ar panašaus aprašymo turėtų sekti keletas nuotraukų bei visa kita informacija kuria norite pasidalinti su forumo dalyviais.
Taigi pažiūrėkime į tuos automobilius.

Lada klubo administracija

2015 Feb 05, 1:47 am
Profile
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 1 post ]