View unanswered posts | View active topics It is currently 2020 Feb 20, 3:05 am

Reply to topic  [ 6 posts ] 
Slenksčių apdailos 
Author Message

Nuo pirkimo (naujo 87m) vaz 21063 slenksciu dekoratyvines apdailos buvo plastikines, bet laikui begant atsirado reikalas pavirinti/padazyti slenkscius ir as tas plastikines apdailas nuemiau. Ankstesniu metu ziguliuose jos metalines ir blizgancios, kazkaip tokiu uzsimaniau ir as. Klausimas toks : Ar labai nusizengsiu autentikai jei desiu metalines apdailas ? Ir apskritai nuo ko - metu/komplektacijos priklauso tokiu metaliniu/plastmasiniu apdailu buvimas ?

2015 Mar 28, 10:27 am
Profile

Kodel eme deti plastmasinius? Gal todel kad: nerudija eme baigtis chromas rusijoje:D nereik naudoto fiksatoriu pajami klikuoji ogal pramone eme taupyti,o gal pagalvojo kad taip moderniau ,
DEK ka nori sekmes rast fiksatorius

2015 Mar 28, 10:47 am
Profile

Nemanau, kad fiksatoriai deficitas, esme ta, kad esu mates 88m (metais velesni nei mano) 2106 su chromuota slenksciu apdaila. Bet turiu kita pamastyma - kai buvo perkamas mano turimas vaz, tai Palemone dirbantys veikejai snipstelejo apie tai, kad mano tevams pasiseke nes si serija brokuoti del nezymiu trukumu eksportiniai ziguliai (tais laikais tai buvo sekme nes kebulo paruosimas eksportiniu gerokai skyresi nei vietinei rinkai skirtu). Ir is tikro issirinktam auto neveike laikrodis ir dar kazkokia smulkmena, bet irgi lengvai tvarkoma. Todel manau, kad tuo metu plastikas ant sleksciu buvo lyg ir privalumas pries chroma (gal but labiau skirtas eksportiniams sovietiniu laiku pabaigos vaz). Dar toks pvz. , prisimenu kaip visi tuo metu puole ieskoti ir keisti volgu gaz 24 priekines chromuotas radiatoriaus groteles i plastikines gaz 24/10 - visiem chromas atrode senamadiskas.

2015 Mar 28, 2:30 pm
Profile

Radau, kad buvo dvi 21063 galimos komplektacijos: ВАЗ 21063-00 “стандарт” , ваз 21063-01 «норма». Bet niekur nerandu kas joms budinga. Jei yra zinanciu - pasidalinkit infa.

2015 Mar 29, 9:25 am
Profile

manau daug kas apsidziaugtu turedamas tokia problema , kaip tavo

2015 Mar 29, 9:35 am
Profile

Kokios dar problemos su ziguliu ? Jis gi paprastas kaip trys kapeikos ir remontai nesudetingi, bet yra viena salyga - nereiketu bandyti sena auto pritempti prie siandienos techniniu sprendimu ir komforto atributu . Taigi, mano siekis - autentika, o komfortas, galia ir saugumas kito, mano kasdieniniams vazinejimams skirto automobilio uzdavinys :)

2015 Mar 29, 10:42 am
Profile
Reply to topic   [ 6 posts ]