View unanswered posts | View active topics It is currently 2020 Sep 20, 4:44 pmThis topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 
Lada klubo forumo taisyklės ir bendra informacija 
Author Message
Site Admin
User avatar

Joined: 2015 Feb 04, 11:48 pm
Posts: 12
Bendrosios nuostatos
Registracija:
Lada klubo forumas yra tikslingai orientuotas į asmenis turinčius Lada markės automobilius. Neesame orientuoti į norinčius užsiregistruoti forume tik todėl, kad kažką parduotų ir iš to pasipelnytų. Užpildę registracijos anketą, vartotojai bus aktyvuojami, jeigu jų anketa tenkins nustatytus reikalavimus. Po aktyvavimo nauji forumo dalyviai privalo pristatyti savo automobilį skiltyje“ Forumo dalyvių automobiliai“ per artimiausias 3 menėsius. Neįvykdžius šio reikalavimo dalyvio anketa bus trinama be įspėjimo be galimybes sugrįžti. Nebus trinamos forumo dalyvių anketos, kurių savininkai į forumą registruojasi su tikslu remti klubą bei už teikiamas paslaugas taikyti nuolaidas oficialiems klubo nariams. Tokių vartotojų egzistavimas bus galimas kol galios (rašytinis, ar žodinis) tarpusavio susitarimas.
Forumas:
Asmuo tapdamas forumo dalyviu netampa oficialiu Lada klubo nariu. Norint tapti oficialiu klubo nariu reikia užpildyti stojimo paraišką ir ją pateikti klubo administracijai.

Lada klubo forumas skirtas diskusijoms apie Lada automobilius, jų remontą bei priežiūrą. Forume temos privalo būti kuriamos tematiką atitinkančiose gijose. Jeigu tema neatitinka savo gijos pavadinimo arba jos tematikos forumo moderatoriai turi teisę ją perkelti arba ištrinti.
Forume talpinama medžiaga privalo atitikti bendras moralės bei etikos normas. Bendravimas forume privalo būti kultūringas, vengiant nenormatyvinės leksikos. Forumo dalyviai privalo gerbti vieni kitus bei jų išsakytą nuomonę.
Dvieju asmenų ginčai bus stabdomi moderatorių, pritaikant įspėjimus arba pašalinant iš forumo. Ginčus ar asmeninius nesutarimus prašome spręsti už forumo ribų, į tai neįtraukiant kitų forumo dalyvių.
Prieš kurdami temą arba norėdami kažko paklausti pasinaudokite paieška arba peržiūrėkite forumo turinį.
Temos pavadinimas turi būti aiškus. Kurdami temą naudokites gijoje pateiktu šablonu bei laikykites taisyklių.
Temos ar klausimai kurie kartojasi bus trinami. Atsakinėdami į temoje užduotus klausimus stenkitės atsakyti aiškia technine kalba.
Atsakymų stenkitės nepateikinėti sarkastiškai arba moralizuojant. Esant galimybei atsakymuose naudokite vizualines priemones( video arba nuotraukas).
Asmeniniam bendravimui yra skirtos asmeninės žinutės (PM). Jeigu vartotojas gauna netoleruotino ar įžeidžiančio konteksto žinutes, gavėjui rekomenduojama apie tai informuoti administratorius.
Forume draudžiama reklamuoti įvairaus pobūdžio produkciją, jeigu neesate oficialus klubo rėmėjas. Draudžiama be administratorių žinios dėti nuorodas į savo svetainę bei po savo parašu dėti bet kokia reklamą. Žinučių šalinimas atliekamas administracijos sprendimu be atskiro vartotojų perspėjimo. Pakartotinai pažeidus temos ir forumo taisykles vartotojams bus taikomi apribojimai. Forume draudžiamos žinutės ar potemės apie svaigalus, nusikalstamą veiką, korupciją, netoleruojamos grasinančio pobūdžio žinutės. Bet koks viešas Lietuvos Lada klubo bei jo forumo dalyvių ir narių įžeidinėjimas bus baudžiamas vartotojo pašalinimu be teisės sugrįžti, bei visada pranešama atitinkamoms instancijoms.
„Perku / parduodu“ skiltyje temos pavadinimai ir turinys privalo būti aiškūs ir išsamūs. Perkant arba parduodant po savo skelbimu privaloma parašyti kainą bei savo kontaktus - tai yra telefono numerį bei miestą iš kurio esate. Diskutuoti galima tik apie prekės kokybę ir būklę.
Nupirkus arba pardavus daiktą būtina apie tai pranešti ir tema bus užrakinta.
Jeigu kam nors darote paslaugą ir tik įdėjote skelbimą, tuomet privalote įdėti tikrojo pardavėjo kontaktinę informaciją.
Skelbimai, turintys neaiškų pavadinimą, nepilno turinio, be pirkėjo/pardavėjo kontaktų, skelbimai su nuorodomis pvz.: „kontaktus žiūrėti profilyje“ arba į kitus puslapius bus trinami be perspėjimo. Sankcionuojamas bus ir to pačio pirkėjo ar pardavėjo masinis išpardavimas.
Griežtai draudžiama melagingai skelbtis pirkėju / pardavėju ir pardavinėti neaiškios kilmės daiktus.
Asociacija „Lada klubas“ neprisiima jokios atsakomybės už forumo dalyvių parduodamų prekių kokybę ir kilmę. Už visus komercinius skelbimus atsako juos talpinantys asmenys. Nepavykus sandoriui pirkėjas ar pardavėjas apie tai turi teisę parašyti temoje „Nepavykę sandoriai“.
Asociacijos „Lada klubas“ forumo administratoriai pasilieka teisę bet kada keisti, pildyti bei tobulinti forumo taisykles.
Oficiali narystė klube:
Oficialiu klubo nariu gali tapti visi, išreiškę norą remti šį judėjimą bei prisidėti prie Asociacijos „Lada klubas“ veiklos už forumo ribų. Stojant į klubą privaloma turėti Lada markės automobilį bei „Lada klubo“ nario rekomendaciją.
Toliau reikia užpildyti priėmimo į oficialius klubo narius prašymą ir jį pateikti klubo prezidentui, susimokėti vienkartinį stojimo bei nario metinį mokestį.

Po 3 mėn. „bandomojo laikotarpio“ yra tampama oficialiu „Lada klubo“ nariu.
Oficialus klubo narys gauna unikalų klubo nario pažymėjimą. Pateikus pažymėjimą rėmėjų parduotuvėse taikoma išskirtinė nuolaida produkcijai. Klubo nariams taikomas simbolinis mokestis dalyvaujant klubo renginiuose. Tapus oficialiu klubo nariu automobilio tema perkeliama į „Klubo narių automobiliai“ giją, įteikiamas oficialus klubo lipdukas su valstybinio numerio rėmeliais.

Klubo parama bei reklama forume:
Norėdami tapti oficialiu klubo rėmėju kreipkitės į administraciją el. paštu infoladaklubas@gmail.com
Jums bus pateikti pasiūlymai kokiais būdais galite prisidėti prie asociacijos „Lada klubas“ paramos bei kokios už tai numatytos viešinimo galimybės.


2015 Feb 05, 1:45 am
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.   [ 1 post ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.