View unanswered posts | View active topics It is currently 2020 Apr 02, 1:27 am

Reply to topic  [ 5 posts ] 
Visos masinos dazymas 
Author Message

Sveiki,norejau paklausti kas esate daze savo ziguliukus kiek mazdaug dazu iseina masinos dazymui,zadu stoga dazyt kita spalva,tai kiek mazdaug iseitu stogui,ir likusiam kebului,kas esate susidure.

2015 May 27, 10:10 pm
Profile

Man suejo 2 bankes akrylo visai masinai.

2015 May 27, 11:55 pm
Profile

wilsonas23 wrote:
Sveiki,norejau paklausti kas esate daze savo ziguliukus kiek mazdaug dazu iseina masinos dazymui,zadu stoga dazyt kita spalva,tai kiek mazdaug iseitu stogui,ir likusiam kebului,kas esate susidure.

turiu baltu akriliniu dazu stogui :) uz simboliska kaina :)
seip kai as daziau visa ziguli man suejo apie 0.7l visa masine be stogo :)
kai daziau visa zaparozieti :D jis suvalge 1.3l

2015 May 28, 6:23 am
Profile

Visai masinai reikes 2 litru NESKIESTO akrilo, atskiedus gausis 3 litrai dazu kuriu ir turetu tau uztekti. Akrilu dazyt reikia kokius 3 sluoksnius storesnius, kad butu is ko poliruoti. Tik neprisidaryk patioku ant pirmu sluoksniu, nes akrilas siausiamas turi toki durna finta, pradeda keisti spalva ir laaaaaaaaaaaabai matosi. Atrodo, kad su kitais dazais patioka butum nusipaises. :lol: Na ir pasiimk stogui banke. Akrilas nebrangus ir geriau tegul lieka atsargoj. Man nusidazyti stoga vos uzteko bankes dazu, tik mano perlamutriniai, faktas, kad blogiau dengia nei akrilas.

2015 May 28, 9:28 pm
Profile

Dengimas labai priklauso nuo grunto spalvos. Kazkada neturejau juodo grunto tai gruntavau baltu, o dazyti reikejo tamsiai zaliai tai .......... bent jau dazu sluoksnis ten tikrai rimtas gavosi (sau dariau tai negaila) :) Apskritai dazu iseiga labai skiriasi priklausomai nuo to ar dazomas visas auto naujai, ar keiciama spalva, jei nekeiciama spalva tai ar dalis dazu lieka senu ir tik susiausiama, ar grunto spalva tinka dazams ir pan. Beje dengimas priklauso ir nuo dazu gamintojo - paprastai pigesni dazai ir dengia blogiau, ju reikia daugiau, taigi kaina gaunasi praktiskai ta pati kaip geresniu :)

2015 May 31, 9:00 am
Profile
Reply to topic   [ 5 posts ]